Menü
Sepetiniz

Sektörden Güncel Haberler RSS Feed

Rivasol ® Sektörden Güncel Haberler blog bölümünde, Solucan gübresi sektörü ile ilgili güncel haberleri inceleyebilirsiniz. Solucan gübresi ve Kırmızı kaliforniya solucanı yetiştiriciliği ile ilgili paylaşılan haberleri güncel olarak blogumuzdan takip edebilirsiniz.


RİVASOL ® BLOG İÇİN TIKLAYIN
12 May Rivasol ® İş Ortaklığı Nedir ?
Rivasol 0 774
Rivasol ® İş Ortaklığına Nasıl Başvuru Yapılır? Rivasol ® İş ortaklık programına kayıt olmak ücretsizdir. Oluşturacağınız takip kodunu kendi Web Sites..
11 Jul Başbakan; Yavaş yavaş bu kimyasal gübre işinden çıkacağız
Rivasol 0 431
Sektör Şubat 2017’den itibaren nitratlı gübrenin kontrollü satışına başlanacağını umarken geçtiğimiz hafta Başbakan Binali Yıldırım önemli bir açıklam..
05 Oct Vermikültür'ün Halk Sağlığı Açısından Rolü, Ab Süreci Ve Yasal Mevzuattaki Yeri
Rivasol 0 375
VERMİKÜLTÜR ÜN HALK SAĞLIĞI AÇISINDAN ROLÜ11/6/2010 tarih ve 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanununun 6 ncı maddesi gere..
12 Jul Gübre dağıtıcılık, lisans ve tescil belgeleri dijital ortamda
Rivasol 0 367
Gübre Dağıtıcılık Belgesi, lisans belgesi ve tescil belgesi alımı için yapılacak başvurular elektronik ortama taşındıGübre Dağıtıcılık Belgesi, lisans..
05 Sep 400 milyon solucan ile organik gübre üretiyor
Rivasol 0 360
Aydınlı solucan gübresi üreticisi Op. Dr. Cezmi Saday, Aydın, Antalya ve İzmir Foça’da kurduğu tesislerde 400 milyon civarında solucan kullanarak, yıl..
01 Oct Solucan Gübresi Üretimi Proje Başvuru Sonuçları Belirlendi (Ordu)
Rivasol 0 314
DOKAP BÖLGESİNDE SOLUCAN GÜBRESİNİN ÜRETİMİNİN YAYGINLAŞTIRILMASI PROJESİBAŞVURUSU KABUL EDİLEN ÜRETİCİLERİN LİSTESİ SIRA NOADI VE SOYADIİLÇESİASİL Lİ..
07 Sep CKD Solucan Gübresi Projesi Başlatıyor
Rivasol 0 313
Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye şubesi Yerli Tohum projesinden sonra bu kez de solucan gübresi üretimi için ön ayak olacak.Muğla’da yaşayan kalp ..
30 Sep Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle Yaygınlaştırılacak
Rivasol 0 298
Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle YaygınlaşıcakSERKAN GÜNER — Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer alan Kırşehir’..
19 Oct Rivasol ® Ailesi 4. Yılını Kutluyor
Rivasol 0 297
Rivasol ® Ailesi bu yıl 4. yılını kutluyor. Ülkemizin önemli topluluklarından biriyiz. Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida)..
03 Oct Kırmızı Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildi
Rivasol 0 287
Kırmızı kaliforniya Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildiÇalıştayda gübrenin özellikleri, tarımdaki kullanımı anlatılırken ev veya iş y..
02 Jul TEMA Solucandan Organik Gübre Üretecek
Rivasol 0 284
TEMA Vakfı Kırmızı Kaliforniya Solucanından Organik Gübre ÜretecekProje sorumlusu Fikret Koçal, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 aydır kuru..
09 Jul Bitkisel üretimin vazgeçilmez girdisi; Gübre
Rivasol 0 279
Tarımda kullanılan gübreler ana hatlarıyla kimyasal, organik ve organomineral gübreler olarak üç ayrı kategoride ele alınıyor. Son yıllarda solucan gü..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)