Menü
Sepetiniz

Sektörden Güncel Haberler RSS Feed

Rivasol ® Sektörden Güncel Haberler blog bölümünde, Solucan gübresi sektörü ile ilgili güncel haberleri inceleyebilirsiniz. Solucan gübresi ve Kırmızı kaliforniya solucanı yetiştiriciliği ile ilgili paylaşılan haberleri güncel olarak blogumuzdan takip edebilirsiniz.


RİVASOL ® BLOG İÇİN TIKLAYIN
12 May Rivasol ® İş Ortaklığı Nedir ? | Rivasol
Rivasol 0 1698
Rivasol ® İş Ortaklığına Nasıl Başvuru Yapılır? Rivasol ® İş ortaklık programına kayıt olmak ücretsizdir. Oluşturacağınız takip kodunu kendi Web Sites..
11 Tem Başbakan; Yavaş yavaş bu kimyasal gübre işinden çıkacağız | Rivasol
Rivasol 0 982
Sektör Şubat 2017’den itibaren nitratlı gübrenin kontrollü satışına başlanacağını umarken geçtiğimiz hafta Başbakan Binali Yıldırım önemli bir açıklam..
05 May 2020 Buğday Ton Fiyatı Ne Kadar? Buğday ve Bakliyat Alım Fiyatı ? | Rivasol
Rivasol 0 968
Buğday ve Bakliyat Alım Fiyatı Ne Kadar?Buğdayın tonu %22 artışla 1.650 lira oldu.Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), 2020 dönemi hububat ve bakliyat alı..
12 Tem Gübre dağıtıcılık, lisans ve tescil belgeleri dijital ortamda | Rivasol
Rivasol 0 966
Gübre Dağıtıcılık Belgesi, lisans belgesi ve tescil belgesi alımı için yapılacak başvurular elektronik ortama taşındıGübre Dağıtıcılık Belgesi, lis..
05 Eyl 400 milyon solucan ile organik gübre üretiyor
Rivasol 0 918
Aydınlı solucan gübresi üreticisi Op. Dr. Cezmi Saday, Aydın, Antalya ve İzmir Foça’da kurduğu tesislerde 400 milyon civarında solucan kullanarak, yıl..
05 Eki Vermikültür'ün Halk Sağlığı Açısından Rolü, Ab Süreci Ve Yasal Mevzuattaki Yeri
Rivasol 0 873
VERMİKÜLTÜR ÜN HALK SAĞLIĞI AÇISINDAN ROLÜ11/6/2010 tarih ve 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanununun 6 ncı maddesi gere..
16 Mar Çiftçiye Koronavirüs Değil Kimyasal Gübre Darbesi | Rivasol
Rivasol 0 842
Çiftçiye Koronavirüs Değil Kimyasal Gübre fiyatları darbe vuracak. Ekim sezonunun başlamasından dolayı çiftçinin bu dönemde en çok kullandığı üre gübr..
19 Eki Rivasol ® Ailesi 4. Yılını Kutluyor | Rivasol
Rivasol 0 810
Rivasol ® Ailesi bu yıl 4. yılını kutluyor. Ülkemizin önemli topluluklarından biriyiz. Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida)..
07 Eyl CKD Solucan Gübresi Projesi Başlatıyor | Rivasol
Rivasol 0 804
Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye şubesi Yerli Tohum projesinden sonra bu kez de solucan gübresi üretimi için ön ayak olacak.Muğla’da yaşayan kalp ..
30 Eyl Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle Yaygınlaştırılacak | Rivasol
Rivasol 0 797
Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle YaygınlaşıcakSERKAN GÜNER — Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer alan Kırşehir’..
01 Eki Solucan Gübresi Üretimi Proje Başvuru Sonuçları Belirlendi (Ordu) | Rivasol
Rivasol 0 787
DOKAP BÖLGESİNDE SOLUCAN GÜBRESİNİN ÜRETİMİNİN YAYGINLAŞTIRILMASI PROJESİBAŞVURUSU KABUL EDİLEN ÜRETİCİLERİN LİSTESİ SIRA NOADI VE SOYADIİLÇESİASİL Lİ..
01 Eki Belediye Meclis Üyelerine Solucan Gübresi Dağıtıldı | Rivasol
Rivasol 0 781
Odunpazarı Belediye meclis üyelerine solucan gübresi dağıtıldı Odunpazarı Belediye Meclisi’nin olağan toplantısı, belediye meclis salonunda yapıldı. B..
13 Tem Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Çalışma Ziyareti | Rivasol
Rivasol 0 774
Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Çalışma Ziyareti Hakkında ;Sizlerin de bildiği gibi iş kesimimizin temel sorunu bir hukukumuzun olmamasıdır. Bu eksik..
11 Eyl Patlamayan gübre üretildi | Rivasol
Rivasol 0 774
Patlamayan Gübre Nasıl Üretildi ? Uzun zamandır bitki gelişimi ile ilgili çalışmalar yaptığını anlatan Karaman, çalışmalarında birçok deneme yaptığına..
03 Eki Kırmızı Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildi | Rivasol
Rivasol 0 711
Kırmızı kaliforniya Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildiÇalıştayda gübrenin özellikleri, tarımdaki kullanımı anlatılırken ev veya iş y..
02 Tem TEMA Solucandan Organik Gübre Üretecek
Rivasol 0 671
TEMA Vakfı Kırmızı Kaliforniya Solucanından Organik Gübre ÜretecekProje sorumlusu Fikret Koçal, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 aydır kuru..
09 Tem Bitkisel üretimin vazgeçilmez girdisi; Gübre | Rivasol
Rivasol 0 670
Tarımda kullanılan gübreler ana hatlarıyla kimyasal, organik ve organomineral gübreler olarak üç ayrı kategoride ele alınıyor. Son yıllarda solucan gü..
11 Kas Enflasyonla Mücadele Kampanyası Hakkında | Rivasol
Rivasol 0 662
Enflasyonla Mücadele Kampanyası Hakkında Bilgilendirme Değerli Müşterilerimiz,09.10.2018 tarihinde, Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak tara..
18 Nis 2020 Yılı Çeltik Ekim Müracaatları Başladı | Rivasol
Rivasol 0 659
Edirne'de çeltik ekim müracaatları başladı. Edirne Valiliği Çeltik Komisyon Başkanlığı, ekim müracaatlarının başladığını duyurdu.Valilikten yapılan aç..
01 Kas Solucan gübresi, bitkilerde sağlıklı ve hızlı gelişimi sağlar | Rivasol
Rivasol 0 652
Ziraat Mühendisi ve Rivasol Doğal Solucan Gübresi İşletmesi sahibi Havva Çelik, Keşan’da solucan gübresinin satışına yeni başlandığını ve zaman içeris..
19 Oca Rivasol'den 2018'in ilk cekilisi | Rivasol
Rivasol 0 525
Rivasol'den 2018'in ilk cekilisi⇔Çekilise katilmak icin yapmaniz gerekenler:→ @rivasoltr adresini takip etmek→ Fotografi begenmek→ 4 arkadasinizi etik..
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)