Menü
Sepetiniz

Sektörden Güncel Haberler

Rivasol ® Sektörden Güncel Haberler blog bölümünde, Solucan gübresi sektörü ile ilgili güncel haberleri inceleyebilirsiniz. Solucan gübresi ve Kırmızı kaliforniya solucanı yetiştiriciliği ile ilgili paylaşılan haberleri güncel olarak blogumuzdan takip edebilirsiniz.


RİVASOL ® BLOG İÇİN TIKLAYIN
12 May Rivasol ® İş Ortaklığı Nedir ? | Rivasol
Rivasol 0 1996
Rivasol ® İş Ortaklığına Nasıl Başvuru Yapılır? Rivasol ® İş ortaklık programına kayıt olmak ücretsizdir. Oluşturacağınız takip kodunu kendi Web Sites..
05 May 2020 Buğday Ton Fiyatı Ne Kadar? Buğday ve Bakliyat Alım Fiyatı ? | Rivasol
Rivasol 0 1896
Buğday ve Bakliyat Alım Fiyatı Ne Kadar?Buğdayın tonu %22 artışla 1.650 lira oldu.Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), 2020 dönemi hububat ve bakliyat alı..
11 Tem Başbakan; Yavaş yavaş bu kimyasal gübre işinden çıkacağız | Rivasol
Rivasol 0 1225
Sektör Şubat 2017’den itibaren nitratlı gübrenin kontrollü satışına başlanacağını umarken geçtiğimiz hafta Başbakan Binali Yıldırım önemli bir açıklam..
16 Mar Çiftçiye Koronavirüs Değil Kimyasal Gübre Darbesi | Rivasol
Rivasol 0 1152
Çiftçiye Koronavirüs Değil Kimyasal Gübre fiyatları darbe vuracak. Ekim sezonunun başlamasından dolayı çiftçinin bu dönemde en çok kullandığı üre gübr..
12 Tem Gübre dağıtıcılık, lisans ve tescil belgeleri dijital ortamda | Rivasol
Rivasol 0 1148
Gübre Dağıtıcılık Belgesi, lisans belgesi ve tescil belgesi alımı için yapılacak başvurular elektronik ortama taşındıGübre Dağıtıcılık Belgesi, lis..
05 Eyl 400 milyon solucan ile organik gübre üretiyor | Rivasol
Rivasol 0 1120
Aydınlı solucan gübresi üreticisi Op. Dr. Cezmi Saday, Aydın, Antalya ve İzmir Foça’da kurduğu tesislerde 400 milyon civarında solucan kullanarak, yıl..
05 Eki Vermikültür'ün Halk Sağlığı Açısından Rolü, Ab Süreci Ve Yasal Mevzuattaki Yeri | Rivasol
Rivasol 0 1055
VERMİKÜLTÜR ÜN HALK SAĞLIĞI AÇISINDAN ROLÜ11/6/2010 tarih ve 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanununun 6 ncı maddesi gere..
07 Eyl CKD Solucan Gübresi Projesi Başlatıyor | Rivasol
Rivasol 0 1013
Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye şubesi Yerli Tohum projesinden sonra bu kez de solucan gübresi üretimi için ön ayak olacak.Muğla’da yaşayan kalp ..
13 Tem Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Çalışma Ziyareti | Rivasol
Rivasol 0 1004
Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Çalışma Ziyareti Hakkında ;Sizlerin de bildiği gibi iş kesimimizin temel sorunu bir hukukumuzun olmamasıdır. Bu eksik..
19 Eki Rivasol ® Ailesi 4. Yılını Kutluyor | Rivasol
Rivasol 0 997
Rivasol ® Ailesi bu yıl 4. yılını kutluyor. Ülkemizin önemli topluluklarından biriyiz. Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida)..
30 Eyl Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle Yaygınlaştırılacak | Rivasol
Rivasol 0 983
Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle YaygınlaşıcakSERKAN GÜNER — Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer alan Kırşehir’..
01 Eki Solucan Gübresi Üretimi Proje Başvuru Sonuçları Belirlendi (Ordu) | Rivasol
Rivasol 0 974
DOKAP BÖLGESİNDE SOLUCAN GÜBRESİNİN ÜRETİMİNİN YAYGINLAŞTIRILMASI PROJESİBAŞVURUSU KABUL EDİLEN ÜRETİCİLERİN LİSTESİ SIRA NOADI VE SOYADIİLÇESİASİL Lİ..
01 Eki Belediye Meclis Üyelerine Solucan Gübresi Dağıtıldı | Rivasol
Rivasol 0 962
Odunpazarı Belediye meclis üyelerine solucan gübresi dağıtıldı Odunpazarı Belediye Meclisi’nin olağan toplantısı, belediye meclis salonunda yapıldı. B..
11 Eyl Patlamayan gübre üretildi | Rivasol
Rivasol 0 960
Patlamayan Gübre Nasıl Üretildi ? Uzun zamandır bitki gelişimi ile ilgili çalışmalar yaptığını anlatan Karaman, çalışmalarında birçok deneme yaptığına..
18 Nis 2020 Yılı Çeltik Ekim Müracaatları Başladı | Rivasol
Rivasol 0 936
Edirne'de çeltik ekim müracaatları başladı. Edirne Valiliği Çeltik Komisyon Başkanlığı, ekim müracaatlarının başladığını duyurdu.Valilikten yapılan aç..
03 Eki Kırmızı Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildi | Rivasol
Rivasol 0 935
Kırmızı kaliforniya Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildiÇalıştayda gübrenin özellikleri, tarımdaki kullanımı anlatılırken ev veya iş y..
25 Mar 2020 Mazot ve gübre desteği ne zaman ödenecek? Mazot gübre desteği yatırıldı mı? Ödeme ne zaman? | Rivasol
Rivasol 0 878
2020 Mazot ve gübre desteği ne zaman ödenecek? Mazot gübre desteği yatırıldı mı? Ödeme ne zaman? Mazot ve gübre desteği ödeme tarihleri hakkındaki ara..
09 Tem Bitkisel üretimin vazgeçilmez girdisi; Gübre | Rivasol
Rivasol 0 874
Tarımda kullanılan gübreler ana hatlarıyla kimyasal, organik ve organomineral gübreler olarak üç ayrı kategoride ele alınıyor. Son yıllarda solucan gü..
02 Tem TEMA Solucandan Organik Gübre Üretecek
Rivasol 0 854
TEMA Vakfı Kırmızı Kaliforniya Solucanından Organik Gübre ÜretecekProje sorumlusu Fikret Koçal, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 aydır kuru..
11 Kas Enflasyonla Mücadele Kampanyası Hakkında | Rivasol
Rivasol 0 846
Enflasyonla Mücadele Kampanyası Hakkında Bilgilendirme Değerli Müşterilerimiz,09.10.2018 tarihinde, Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak tara..
01 Kas Solucan gübresi, bitkilerde sağlıklı ve hızlı gelişimi sağlar | Rivasol
Rivasol 0 824
Ziraat Mühendisi ve Rivasol Doğal Solucan Gübresi İşletmesi sahibi Havva Çelik, Keşan’da solucan gübresinin satışına yeni başlandığını ve zaman içeris..
19 Oca Rivasol'den 2018'in ilk cekilisi | Rivasol
Rivasol 0 673
Rivasol'den 2018'in ilk cekilisi⇔Çekilise katilmak icin yapmaniz gerekenler:→ @rivasoltarim adresini takip etmek→ Fotografi begenmek→ 4 arkadasinizi e..
28 Ağu 2020 Ayçiçek Ton Fiyatı Ne Kadar? Ayçiçek Alım Fiyatı ? | Rivasol
Rivasol 0 353
Trakya Birlik Ayçiçeği Alım Fiyatını Açıkladı.Trakya yağlı tohumlar ziraat satış kooperatifleri donanması (trakya birlik), yeni sezonda %40 yağlı ayçi..
Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)