Menü
Menü
Sepetiniz

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Rivasol® T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı blog bölümünden, Solucan gübresi ve Organik gübre üretimi ile ilgili yanınlanan mevzuatlara, Solucan Gübresine organik lisans alma , Lisansli üretim tesisi kurma aşamalarını inceleyebilirsiniz. 

RİVASOL ® BLOG İÇİN TIKLAYIN
Rivasol 0 6101
İl Ve İlçe Müdürlüklerinin, Gübre Tesislerine Yönelik Denetimlerinde, Solucan Gübrelerinin Belgelendirilmesine Dair Genel BilgilerÜretilerek veya itha..
Rivasol 0 4391
Tarım Ve Orman Bakanlığı, Kimyevi Gübre Ve Organik Gübre Analizi Hakkındaki Tebliği ;Tarım ve Orman Bakanlığı’nca 5 Mayıs 2019 tarihli Resmi Gazete’de..
Rivasol 0 4549
Tarımda Kullanılan Organik, Mineral ve Mikrobiyal Kaynaklı Gübrelere Dair YönetmeliğiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının "Tarımda Kullanılan Organ..
Rivasol 0 5065
Solucan Gübresi Organik Gübre Üretimi Yönetmeliği  AçıklandıTarım ve Köyişleri Bakanlığından:Tarımda kullanılan organik, organomineral gübreler ve Top..
Rivasol 0 4656
Solucan Gübresinde Organik Gübre Yönetmeliği AçıklandıBitki besin maddesi (BBM): Bitkilerin beslenmesi için gerekli olan azot, fosfor ve potasyum gibi..
Rivasol 0 5932
Gübre Analiz Laboratuvarları ve Analiz Ücretleri Ne kadar ?Resmî Gazetenin 26 Mart 2017 Pazar günü yayımlanan 30019 Sayılı tebliği bu sorumuzun cevabı..
Rivasol 0 3693
Solucan Gübresi Organik Gübre Ve Toprak Zenginleştiricileriyle İlgili Uygulama Talimatı AçıklandıA-ÇEŞİTLİ HÜKÜMLERTanımlar:Guano: Yarasa ve yabani ku..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)