Menü
Sepetiniz

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Rivasol® T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı blog bölümünden, Solucan gübresi ve Organik gübre üretimi ile ilgili yanınlanan mevzuatlara, Solucan Gübresine organik lisans alma , Lisansli üretim tesisi kurma aşamalarını inceleyebilirsiniz. 

RİVASOL ® BLOG İÇİN TIKLAYIN
05 Ağu Solucan Gübresi'nin Satışı ve Piyasaya Arzı Nasıl Yapılır | Rivasol
Rivasol 0 3736
İl Ve İlçe Müdürlüklerinin, Gübre Tesislerine Yönelik Denetimlerinde, Solucan Gübrelerinin Belgelendirilmesine Dair Genel BilgilerÜretilerek veya itha..
09 May Tarım Ve Orman Bakanlığı, Kimyevi Gübre Ve Organik Gübre Analizi Yapacak
Rivasol 0 2967
Tarım Ve Orman Bakanlığı, Kimyevi Gübre Ve Organik Gübre Analizi Hakkındaki Tebliği ;Tarım ve Orman Bakanlığı’nca 5 Mayıs 2019 tarihli Resmi Gazete’de..
15 Eki Solucan Gübresi Üretimi Kayıt Altına Alınacak! | Rivasol
Rivasol 0 3075
Tarımda Kullanılan Organik, Mineral ve Mikrobiyal Kaynaklı Gübrelere Dair YönetmeliğiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının "Tarımda Kullanılan Organ..
07 Tem Organik Gübre Üretimi Yönetmeliği - 2 | Rivasol
Rivasol 0 3482
Solucan Gübresi Organik Gübre Üretimi Yönetmeliği  AçıklandıTarım ve Köyişleri Bakanlığından:Tarımda kullanılan organik, organomineral gübreler ve Top..
02 Tem Organik Gübre Yönetmeliği | Rivasol
Rivasol 0 3010
Solucan Gübresinde Organik Gübre Yönetmeliği AçıklandıBitki besin maddesi (BBM): Bitkilerin beslenmesi için gerekli olan azot, fosfor ve potasyum gibi..
02 Tem Gübre Analiz Laboratuvarları ve Analiz Ücretleri
Rivasol 0 3821
Gübre Analiz Laboratuvarları ve Analiz Ücretleri Ne kadar ?Resmî Gazetenin 26 Mart 2017 Pazar günü yayımlanan 30019 Sayılı tebliği bu sorumuzun cevabı..
30 Haz Organik Gübre Ve Toprak Zenginleştiricileriyle İlgili Uygulama Talimatı | Rivasol
Rivasol 0 2272
Solucan Gübresi Organik Gübre Ve Toprak Zenginleştiricileriyle İlgili Uygulama Talimatı AçıklandıA-ÇEŞİTLİ HÜKÜMLERTanımlar:Guano: Yarasa ve yabani ku..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)