Menü
Sepetiniz

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı RSS Feed

Rivasol® T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı blog bölümünden, Solucan gübresi ve Organik gübre üretimi ile ilgili yanınlanan mevzuatlara, Solucan Gübresine organik lisans alma , Lisansli üretim tesisi kurma aşamalarını inceleyebilirsiniz. 

RİVASOL ® BLOG İÇİN TIKLAYIN
02 Tem Gübre Analiz Laboratuvarları ve Analiz Ücretleri | Rivasol
Rivasol 0 1212
Resmî Gazetenin 26 Mart 2017 Pazar günü yayımlanan 30019 Sayılı tebliği bu sorumuzun cevabını vermektedir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının güb..
15 Eki Solucan Gübresi Üretimi Kayıt Altına Alınacak! | Rivasol
Rivasol 0 1201
Tarımda Kullanılan Organik, Mineral ve Mikrobiyal Kaynaklı Gübrelere Dair YönetmeliğiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının "Tarımda Kullanılan Organ..
09 May Tarım Ve Orman Bakanlığı, Kimyevi Gübre Ve Organik Gübre Analizi Yapacak
Rivasol 0 1042
Tarım Ve Orman Bakanlığı, Kimyevi Gübre Ve Organik Gübre Analizi Hakkındaki Tebliği ;Tarım ve Orman Bakanlığı’nca 5 Mayıs 2019 tarihli Resmi Gazete’de..
05 Ağu Solucan Gübresi'nin Satışı ve Piyasaya Arzı Nasıl Yapılır | Rivasol
Rivasol 0 967
İl Ve İlçe Müdürlüklerinin, Gübre Tesislerine Yönelik Denetimlerinde, Solucan Gübrelerinin Belgelendirilmesine Dair Genel BilgilerÜretilerek veya itha..
07 Tem Organik Gübre Üretimi Yönetmeliği - 2 | Rivasol
Rivasol 0 809
Organik Gübre Üretimi Yönetmeliği — 2Tarım ve Köyişleri Bakanlığından:Tarımda kullanılan organik, organomineral gübreler ve Toprak Düzenleyiciler ile ..
02 Tem Organik Gübre Yönetmeliği | Rivasol
Rivasol 0 713
Bitki besin maddesi (BBM): Bitkilerin beslenmesi için gerekli olan azot, fosfor ve potasyum gibi birincil, kalsiyum, magnezyum, kükürt ve sodyum gibi ..
30 Haz Organik Gübre Ve Toprak Zenginleştiricileriyle İlgili Uygulama Talimatı | Rivasol
Rivasol 0 613
A-ÇEŞİTLİ HÜKÜMLERTanımlar:Guano: Yarasa ve yabani kuşların dışkılarından toplanan ve mineralize olmamış doğal ürünü,Gübre: Çiftlikte yetiştirilen bal..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)