Menü
Sepetiniz

Rivasol ® Blog - güncel haberler RSS Feed

11 Jul Başbakan; Yavaş yavaş bu kimyasal gübre işinden çıkacağız
Rivasol 0 431
Sektör Şubat 2017’den itibaren nitratlı gübrenin kontrollü satışına başlanacağını umarken geçtiğimiz hafta Başbakan Binali Yıldırım önemli bir açıklam..
07 Sep CKD Solucan Gübresi Projesi Başlatıyor
Rivasol 0 313
Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye şubesi Yerli Tohum projesinden sonra bu kez de solucan gübresi üretimi için ön ayak olacak.Muğla’da yaşayan kalp ..
30 Sep Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle Yaygınlaştırılacak
Rivasol 0 298
Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle YaygınlaşıcakSERKAN GÜNER — Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer alan Kırşehir’..
03 Oct Kırmızı Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildi
Rivasol 0 287
Kırmızı kaliforniya Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildiÇalıştayda gübrenin özellikleri, tarımdaki kullanımı anlatılırken ev veya iş y..
02 Jul TEMA Solucandan Organik Gübre Üretecek
Rivasol 0 284
TEMA Vakfı Kırmızı Kaliforniya Solucanından Organik Gübre ÜretecekProje sorumlusu Fikret Koçal, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 aydır kuru..
11 Sep Patlamayan gübre üretildi
Rivasol 0 279
Patlamayan Gübre Nasıl Üretildi ? Uzun zamandır bitki gelişimi ile ilgili çalışmalar yaptığını anlatan Karaman, çalışmalarında birçok deneme yaptığına..
01 Oct Belediye Meclis Üyelerine Solucan Gübresi Dağıtıldı
Rivasol 0 262
Odunpazarı Belediye meclis üyelerine solucan gübresi dağıtıldı Odunpazarı Belediye Meclisi’nin olağan toplantısı, belediye meclis salonunda yapıldı. B..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)