Menü
Sepetiniz

Rivasol ® Blog - güncel haberler RSS Feed

11 Tem Başbakan; Yavaş yavaş bu kimyasal gübre işinden çıkacağız | Rivasol
Rivasol 0 982
Sektör Şubat 2017’den itibaren nitratlı gübrenin kontrollü satışına başlanacağını umarken geçtiğimiz hafta Başbakan Binali Yıldırım önemli bir açıklam..
07 Eyl CKD Solucan Gübresi Projesi Başlatıyor | Rivasol
Rivasol 0 804
Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye şubesi Yerli Tohum projesinden sonra bu kez de solucan gübresi üretimi için ön ayak olacak.Muğla’da yaşayan kalp ..
30 Eyl Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle Yaygınlaştırılacak | Rivasol
Rivasol 0 797
Solucan Gübresi Üretimi Üniversite Eliyle YaygınlaşıcakSERKAN GÜNER — Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer alan Kırşehir’..
01 Eki Belediye Meclis Üyelerine Solucan Gübresi Dağıtıldı | Rivasol
Rivasol 0 781
Odunpazarı Belediye meclis üyelerine solucan gübresi dağıtıldı Odunpazarı Belediye Meclisi’nin olağan toplantısı, belediye meclis salonunda yapıldı. B..
11 Eyl Patlamayan gübre üretildi | Rivasol
Rivasol 0 774
Patlamayan Gübre Nasıl Üretildi ? Uzun zamandır bitki gelişimi ile ilgili çalışmalar yaptığını anlatan Karaman, çalışmalarında birçok deneme yaptığına..
03 Eki Kırmızı Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildi | Rivasol
Rivasol 0 711
Kırmızı kaliforniya Solucan Gübresi Çalıştayı Kartal da gerçekleştirildiÇalıştayda gübrenin özellikleri, tarımdaki kullanımı anlatılırken ev veya iş y..
02 Tem TEMA Solucandan Organik Gübre Üretecek
Rivasol 0 671
TEMA Vakfı Kırmızı Kaliforniya Solucanından Organik Gübre ÜretecekProje sorumlusu Fikret Koçal, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 aydır kuru..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)