Menü
Menü
Sepetiniz

1 Kg Katı Solucan Gübresi Doğa Dostu Kraft Paket

1 Kg Katı Solucan Gübresi
1 Kg Katı Solucan Gübresi
1 Kg Katı Solucan Gübresi
Çok Satanlar Yerli Üretim Ücretsiz Kargo Solucan Gübresi -12%
1 Kg Katı Solucan Gübresi
1 Kg Katı Solucan Gübresi
1 Kg Katı Solucan Gübresi
1 Kg Katı Solucan Gübresi Doğa Dostu Kraft Paket
 • Stok Durumu: Stokta Var
 • Marka: Rivasol
 • MPN: H-RIVASOL-SG-028
Satış Adeti: 2924
Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir: 16284
70,41TRY
80,45TRY
Vergiler Hariç: 69,71TRY
Garanti Edilen İçerik
W/W
Organik Madde
%45-%50
Toplam Azot (N)
% 3
Organik Azot (N)
%2-%2.3
Toplam Fosfor Pentaoksit (P2O5)
%1.1
Suda Çözünür Potasyum Oksit (K2O)
%0,8
Toplam Humik+Fulvik Asit
%40
Organik Karbon 
%23
Maksimum Nem
%35

C/N 

3,9

EC

3,2 dS/m

Ph

6-8


1 kg Solucan Gübresi

Bitkilerinizin en doğal ve verimli beslenme kaynağına sahip olmanın en kolay yolu 1 kg Katı Solucan Gübresi!

Solucanlar tarafından üretilen bu gübre, bitkilerinizin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılar.

Aynı zamanda toprak nem oranını ve drenajını da iyileştirerek bitkilerinizin kurumamasına yardımcı olur.

Doğal ve verimli bir beslenme kaynağı olarak bitkilerinizin sağlıklı ve güçlü büyümesine yardımcı olun.

Rivasol'un doğa dostu 1 Kg Doğal Solucan Gübresi, organik tarımın en önemli unsurlarından biridir.

Ürünümüz, en kaliteli kırmızı Kaliforniya solucanları tarafından üretilen solucan gübresinin en doğal haliyle hazırlanmıştır.

Doğal solucan gübresi, bitkilerin büyümesini ve gelişmesini destekleyen azot, fosfor ve potasyum gibi temel besin maddelerini içermektedir.

Ayrıca, kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir ve çinko gibi mikro elementler de dahil olmak üzere, bitkilerin ihtiyaç duyduğu diğer besin maddelerini de içermektedir.

Bu 1 Kg Doğal Solucan Gübresi, özel olarak tasarlanmış kraft paketi sayesinde nemden etkilenmez ve uzun süre saklanabilir.

Hem açık havada hem de kapalı ortamlarda kullanım için uygundur. Bu ürün, sebze bahçeleri, çiçekler, meyve ağaçları ve diğer bitkiler için ideal bir seçimdir.

Rivasol'un doğal solucan gübresi, sertifikalı organik bir üründür ve doğaya zararlı kimyasallar içermez.

Doğal solucan gübresi, bitkilerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde büyümesini sağlar, toprağı besler ve toprağın yapısını iyileştirir.

Ayrıca, ürünümüzün organik olması, sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünler elde etmek isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir.

Rivasol olarak, doğa dostu ve yenilikçi ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Doğal solucan gübremiz de bu hedeflerimiz doğrultusunda geliştirilmiştir.

Ürünümüz, organik tarımın en önemli unsurlarından biri olan solucan gübresinin en kaliteli haliyle hazırlanmıştır.

Bitkileriniz için sağlıklı, doğal ve verimli bir büyüme ortamı oluşturmak istiyorsanız, Rivasol'un doğal solucan gübresi tam da size göre! 

Tarla, Sera, Bahçe Bitkileriniz ve Çim için Besleyici ve Güçlendirici Rivasol ® %100 Organik Katı Solucan Gübresini, Doğal ve Organik Yaşamın Devamlılığı İçin Kullanmanızı Tavsiye Ederiyoruz.

" Hem Doğaya Hem Cebinize Dost  ! "

1 kg solucan gübresi içeriği Nedir?

Garanti Edilen İçerik
W/W
Organik Madde
%45-%50
Toplam Azot (N)
% 3
Organik Azot (N)
%2-%2.3
Toplam Fosfor Pentaoksit (P2O5)
%1.1
Suda Çözünür Potasyum Oksit (K2O)
%0,8
Toplam Humik+Fulvik Asit
%40
Organik Karbon 
%23
Maksimum Nem
%35

C/N 

3,9

EC

3,2 dS/m

Ph

6-8Rivasol ® Organik Solucan Gübresi Nedir?

 • Solucanların Beslenmesi İçin Hazırlanan Çeşitli Organik Atıkların Solucanların Sindirim Sisteminden Geçtikten Sonraki Dışkısına Solucan Gübresi Denmektedir.
 • Bitki Gelişimi İçin Gerekli Olan Azot, Fosfor, Potasyum Gibi Macro Ve Micro Bitki Besin Elementlerini, Humik Ve Fülvik Asitleri Doğal Olarak Bünyesinde Bulundurur.
 • Hastalık Yapıcı Parazit, Ot Tohumu Ve Ağır Metaller Bulundurmaz.   Kokusuzdur. Toprağın Organik Madde Miktarını Arttırır.
 • Humuslu Yapısı Sayesinde % 40 Oranında Su Tasarrufu Sağlar. Uygulandığı Bahçe Bitkilerinde Ürüne; Tat, Lezzet, Aroma Sağlar.
 • Rivasol® Organik Solucan Gübresi    % 20 İla % 60 Oranında Verim Artışı Ve 15 Güne Kadar Erkencilik Sağlar.
 • Rivasol® Organik Solucan Gübresi Çim, Süs Bitkileri, Sera Sebzeciliği, Peyzaj Bitkileri, Bağlar, Meyve Bahçelerinde Rahatlıkla Kullanılabilir.

Rivasol® Organik Solucan Gübresi Avantajları ;

Verim Avantajı;

 • Bitkide Hızlı Büyüme Ve Erkenciliği Sapladığı Gibi, Oluşabilecek Olumsuzluklara Karşıda ( Don, Zararlı Mantar Ve Bakteri Gibi.) Direnç Kazanmasını Sağlar.
 • Toprağın Mikro Elementlerini Dengeleyerek Bitkinin Üretkenliğinde Ve Mahsül Veriminde %60'şa Kadar Artış Sağlar.
 • Özellikle Kimyasallarla Kirlenmiş, Kuvvetini Ve Canlılığını Yitirmiş, Yorulmuş Toprakların Islahını Sağlar. Bu Sayede Kimyevi Gübre Kullanım İhtiyacı Zaman İçerisinde Azalır.
 • Asitli, Kumlu Toprakların Parçacıklarını Birbirine Bağladığı Gibi Ağır Killi Topraklarda Parça Bağlılığını Gevşeterek Gözenekli Yapıyı Arttırır.
 • Topraktaki Organik Madde Miktarını Ve Saçaklanmayı Arttırır. Bitkide Kök Gelişimini Hızlandırır.
 • Toprağın Ph'ını Düzenler. Bitki Tarafından Kullanılamayan Fosfor, Potasyum, Demir Vb. Gibi Bitki Besin Elementlerini Toprakta Çözünür Halde Getirerek Bitki Tarafından Alımını Kolaylaştırır.  

Maliyet Avantajı;

 • Topraktaki Mikroorganizma Faaliyetini Arttırır. Toprağın Su Tutma Kapasitesini Artar. % 40'a Kadar Su Tasarrufu Sağlar.
 • Bitkinin Hastalıklara Karşı Direncini Arttırır.
 • İçeriğindeki Bitki Besin Maddeleri, Macro Ve Micro Elementler, Suda Yavaş Çözülerek Bitkinin Uzun Süre Beslenmesini Sağlar.
 • Gübreleme İhtiyacı Zamanla Azalır.

Çevre Avantajı;

 • Yabancı Ot Tohumu İçermez. %100 Ekolojik Ve Non-Toksitir.
 • Düzenli Olarak Kullanıldığında Topraktaki Kimyasal Kirliliği Büyük Ölçüde Azaltır.
 • Rivasol® Organik Solucan Gübresi Kokusuzdur.
 • Toprağın Üzerindeki Ağır Metallerin Birikimini Azaltır.

Rivasol ® Organik Katı Solucan Gübresinin Yararları: 

 • Organik atık/artıklarla beslenmiş kırmızı kaliforniya solucanının dışkısından elde edilen oldukça verimli bir organik gübre çeşididir.
 • Bu sayede güvenli, doğal ve ekolojik ürünler elde edilmesini sağlar. Toprağı organik madde bakımında zenginleştirip canlandırır, toprağın fiziksel, biyolojik ve kimyasal yapısını düzenler ve bitkinin besin değerinin artmasını sağlayarak rengini ve lezzetini olumlu yönde değiştirir.
 • Toprakta var olan ancak bitkiler tarafından alınamayan besin elementlerini alınabilir forma dönüştürür. Düzenli olarak Rivasol ® katı solucan gübresi kullanılan alanlarda sürdürülebilir tarımın devamlılığı sağlanır, toprağın verimliliği artırılır, mahsulde verim artışı sağlanır.
 • Topraktaki suyu tutabilme özelliğiyle yaklaşık %40 su tasarrufu sağlar ve bu sayede erozyon riskini büyük ölçüde azaltır. Kimyasal gübreler toprak ve su kirliğine sebep olup, insan, bitki ve hayvanlara ve hatta böcek türlerine zarar verirken, organik gübreler çevresel kirliliğe neden olmaz.
 • Her türlü üründe ve tarımsal faaliyette güvenle kullanılabilir. Uygulama oranı yetiştirilen ürüne ve ürünün uygulanacağı toprağa göre değişkenlik gösterebilir. Her ne kadar doz aşımının bitkiye