Menü
Menü
Sepetiniz

Tepsi Tipi Isıl İşlem Makinası

Tepsi Tipi Isıl İşlem Makinası  | Rivasol
Yeni Yerli Üretim Solucan Gübresi Isıl İşlem Makinası Ön Sipariş
Tepsi Tipi Isıl İşlem Makinası
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • Marka: Rivasol
  • MPN: H-RIVASOL-UE-044
Satış Adeti: 0
Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir: 6605
94.400,00TRY
Vergiler Hariç: 80.000,00TRY

Solucan Gübresi Üretiminin Olmazsa Olmazı Işıl İşlem Sistemi;

√ TEPSİLİ ISIL İŞLEM MAKİNASI2015 Mart ayı Organik Gübre Yönetmeliğine göre Tarım Bakanlığı tarafından Kompost Gübrelerin ısıl işlemden geçirilmesi istenmektedir. Bu doğrultuda kuruluşumuz altında geliştirilen ve seri olarak üretilen Tepsili Işıl İşlem makineleri kullanılmalıdır.

√ Tepsili Isıl İşlemin amacı Tarım Bakanlığı tarafından istenmeyen bazı hastalık yapıcı (salmonella, antrax v.b.) bakterilerin nihai gübre içerisinde bulunmasını engellemek ya da istenen seviyeye indirmektir.

√ Tepsili Isıl İşlem makinesi kapasitesi en çok 500kg ürün ile sınırlıdır.

√ Tepsi içerisindeki delikler vasıtası ile Bakanlığın son yönetmeliği doğrultusunda en az 1 saat 70 oC üstünde gübreyi homojen bir şekilde ısıtarak ısıl işlem uygulamaktadır.

√ Tepsili Isıl İşlem makinelerinde dikkat edilecek bir diğer önemli unsur ise gübreye uygulanan Isıl İşlemin kayıtlarının tutulmasıdır.

√ Bunun için makinelerimizde entegre olarak bulunan kayıt cihazı kullanılmaktadır.

√ Kayıt cihazlarını makinelerimize bağlayacağımız bir bilgisayar yardımı ile kolay bir şekilde kayıt tutabiliriz.

√ Kullanımı basit ve hızlı olan makinelerimiz sayesinde tesisin üretim hızını artırabilirsiniz. Uzmanlarımız ısıl işlem makinesinin kurulumu, kayıt düzeneğinin bağlanması ve sistemin bir bütün olarak çalıştırılması konularında her türlü hizmeti yerinde ve zamanında sunmaktadır.

İlerleyen zamanlarda makinede oluşacak herhangi bir teknik sorunu gidermek için ayrıca yerinde hizmet sunan ekibimiz vardır.

Solucan Gübresi Üretim Makineleri

Isıl İşlem Makinesi Nedir Ve Neden Gereklidir? 

√ 2015 Mart ayı Organik Gübre Yönetmeliğine göre Tarım Bakanlığı tarafından Kompost gübrelerin ısıl işlemden geçirilmesi istenmektedir. Bu doğrultuda Tepsili ısıl işlem makineleri kullanılmalıdır.

√ Tepsili Isıl işlemin amacı Tarım Bakanlığı tarafından istenmeyen bazı hastalık yapıcı (salmonella, antrax v.b.) bakterilerin nihai gübre içerisinde bulunmasını engellemek ya da istenen seviyeye indirmektir. Tepsili Isıl işlem makinelerini siz değerli müşterilerimize güvenle sunmaktayız.

√ Tepsili Isıl işlem makinesi kapasitesi en çok 500kg ürün ile sınırlıdır. Tepsi içerisindeki delikler vasıtası ile Bakanlığın son yönetmeliği doğrultusunda en az 1 saat 70 oC üstünde gübreyi homojen bir şekilde ısıtarak ısıl işlem uygulamaktadır. Tepsili Isıl işlem makinelerinde dikkat edilecek bir diğer önemli unsur ise gübreye uygulanan Isıl İşlemin kayıtlarının tutulmasıdır.

√ Bunun için makinelerimizde entegre olarak bulunan kayıt cihazı kullanılmaktadır. Kayıt cihazlarını makinelerimize bağlayacağımız bir bilgisayar yardımı ile kolay bir şekilde kayıt tutabiliriz.

√ Kullanımı basit ve hızlı olan makine sayesinde tesisin üretim hızını artırabilirsiniz. Uzmanlarımız ısıl işlem makinesinin kurulumu, kayıt düzeneğinin bağlanması ve sistemin bir bütün olarak çalıştırılması konularında her türlü hizmeti yerinde ve zamanında sunmaktadır. İlerleyen zamanlarda makinede oluşacak herhangi bir teknik sorunu gidermek için ayrıca yerinde hizmet sunan ekibimiz vardır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü İyi
Doğrulama Kodu

Rivasol ®, her miktarda kırmızı Kaliforniya solucanı ve organik Katı solucan gübresi ve sıvı solucan gübresi ve bitki besin gübre ihtiyacınızı online olarak sipariş edebileceğiniz Türkiye’nin en büyük online mağazasıdır.

Sitemiz üzerinden sipariş vermek ise geleneksel sipariş süreçleri ile karşılaştırıldığında oldukça kolay ve avantajlıdır.

Gelin, rivasol.com.tr üzerinden sipariş vermek yapmanız gerekenleri adım adım ele alalım:

§  İlk adım olarak sipariş vermek istediğiniz ürünü sitemizin üzerinde bulunan arama kutucuğuna yazarak ya da menüyü takip ederek bulunuz.

§  Ürün sayfasına girdikten sonra istediğiniz ürün özelliklerini seçerek ürününüzü sepete ekleyin.

§  Birden çok ürüne ihtiyacınız var ise aynı işlemi diğer ihtiyaçlarınız için de tekrarlayın.

§  Ardından sepetinize giderek siparişinizin onaylamak ve ödemenizi yapabilmek için ilerleyin.

§ Ödemenizi ve sipariş işleminizi tamamladıktan sonra, siparişiniz ilgili birimlere iletilir ve süreç başlamış olur.

Kırmızı Kaliforniya Solucanı siparişlerinizde Ticari üretim veya hobi amaçlı paketlerden hangisini tercih ettiğinize göre yetkili arkadaşlar sizinle iletişime geçerek kargo gönderimi öncesi sizi ayrıntılı şekilde bilgilendirecektir.

Sipariş sonrası destekler bölümünde faydalanmak veya destek almak istediğiniz konular hakkında yetkili birimden bilgi alabilirsiniz.

Proje hazırlanması talebinde bulunan ticari üretime başlayan girişimciler yetkili birimden aşamalar hakkında destek alabilir. İhtiyacınıza göre en kısa sürede projeniz hazırlanıp tarafınıza iletilecektir.

Solucan Gübresi Veya Bitki Besini ürünleri siparişlerinizde kullanım oranları, kullanım alanları hakkında yetkili birimden her türlü destek alabilirsiniz. Müşterimizin ihtiyacına göre gübreleme programı da hazırlanmaktadır. Sipariş notu bölümünden taleplerinizi yetkili birime iletmeniz yeterli olacaktır.


Teslimat Süreci ;

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz ürünlere göre hazırlandıktan sonra ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır. Siparişler Mng Kargo Veya Sürat Kargo aracılığı ile adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Bu gönderim şeklinin dışında bir teslimat yöntemi firmamız tarafından kesinlikle uygulanmaz. Böylece oturduğunuz yerden verebileceğiniz siparişleriniz, dilediğiniz adrese kadar ücretsiz kargo ile teslim edilmiş olur.


Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler ;

§  Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; Firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.

§  Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. 

§  Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.

§  Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.