Menü
Menü
Sepetiniz

Solucan Gübresi Hasat Sistemi ( 15 Metre )

Solucan Gübresi Hasat Sistemi ( 15 Metre )  | Rivasol
Yeni Yerli Üretim Sürekli Akış Sistemi | Solucan Gübresi Hasat Sistemi Ön Sipariş
Solucan Gübresi Hasat Sistemi ( 15 Metre )
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • Marka: Rivasol
  • MPN: H-RIVASOL-SSG-055
Satış Adeti: 0
Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir: 5011
90.860,00TRY
Vergiler Hariç: 77.000,00TRY
Güncel Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geçiniz

 Solucan Gübresi Hasat Sistemi Nasıl Çalışır ve Avantajları Nelerdir? 


Önerimiz, 15 metre (RHS-1/15) Solucan Gübresi Hasat Sisteminde başlangıç olarak içerisine 150 bin veya 200 bin adet solucan konulmasıdır.

Ardından solucanların tükettiği mama ilave edilir. Solucanlar mamayı tükettikçe uygun koşullarda haftada 2 kez besleme yapılır. Bu işlem sistem dolana kadar yaklaşık 4 ay devam ettirilir. 

Sistemde uygun koşullar sağlandığında solucan sayısı zamanla 800 bin - 1 milyon adete kadar çıkacaktır. Bu süreç içerisinde ölümler ve doğumlar olacaktır. Artan solucan nüfusu sistemden tuzaklama yönteme ile alınır ve başka bir RHS-15 sistemin de değerlendirilir.

Solucanların sisteme (RHS-1/15) yerleştirilmesi ve sistemin dolması ile her hafta 1 tona yakın %50-60 nem oranına sahip katı solucan gübresi (vermikompost) elde edilir ve doğal kurumaya alınır.

Solucan Gübresi Üretim Makinesi

AVANTAJLARI

√ Ekonomik iş gücü ve işçi sayısının azaltarak ekonomik fayda sağlar.

√ Mevcut sistem ideal koşulları sağladığından kaliteli üretim elde edilir.

√ Sistem yerden yüksek olduğundan dolayı gübrenin daha hijyen olmasını sağlar.

√ Dışardan gelebilecek kemirgen vb. zararlılara karşı koruma sağlar.

√ Yerde üretim metotlarına kıyasla sistemdeki solucanlar daha ideal koşullar altında yaşadığından üreme ve dışkılama faaliyetleri bakımından daha üstündür.

√ Sistem içindeki solucan kaybı yerde üretim metoduna göre minimum seviyededir.

√ Sulamanın düzenli ve oranlı yapılması halinde minimum nemli ürün alınır.

√ Üretim sürecinde verilecek ürün miktarının ve hasat edilecek gübre miktarının takibinde kolaylık sağlar ve böylece doğru zamanda yem verilmiş olup doğru gübre hasatı gerçekleştirilir.

√ Sistemimizin kullanılması halinde ücretsiz danışmanlık yapılması.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü İyi
Doğrulama Kodu

Rivasol ®, her miktarda kırmızı Kaliforniya solucanı ve organik Katı solucan gübresi ve sıvı solucan gübresi ve bitki besin gübre ihtiyacınızı online olarak sipariş edebileceğiniz Türkiye’nin en büyük online mağazasıdır.

Sitemiz üzerinden sipariş vermek ise geleneksel sipariş süreçleri ile karşılaştırıldığında oldukça kolay ve avantajlıdır.

Gelin, rivasol.com.tr üzerinden sipariş vermek yapmanız gerekenleri adım adım ele alalım:

§  İlk adım olarak sipariş vermek istediğiniz ürünü sitemizin üzerinde bulunan arama kutucuğuna yazarak ya da menüyü takip ederek bulunuz.

§  Ürün sayfasına girdikten sonra istediğiniz ürün özelliklerini seçerek ürününüzü sepete ekleyin.

§  Birden çok ürüne ihtiyacınız var ise aynı işlemi diğer ihtiyaçlarınız için de tekrarlayın.

§  Ardından sepetinize giderek siparişinizin onaylamak ve ödemenizi yapabilmek için ilerleyin.

§ Ödemenizi ve sipariş işleminizi tamamladıktan sonra, siparişiniz ilgili birimlere iletilir ve süreç başlamış olur.

Kırmızı Kaliforniya Solucanı siparişlerinizde Ticari üretim veya hobi amaçlı paketlerden hangisini tercih ettiğinize göre yetkili arkadaşlar sizinle iletişime geçerek kargo gönderimi öncesi sizi ayrıntılı şekilde bilgilendirecektir.

Sipariş sonrası destekler bölümünde faydalanmak veya destek almak istediğiniz konular hakkında yetkili birimden bilgi alabilirsiniz.

Proje hazırlanması talebinde bulunan ticari üretime başlayan girişimciler yetkili birimden aşamalar hakkında destek alabilir. İhtiyacınıza göre en kısa sürede projeniz hazırlanıp tarafınıza iletilecektir.

Solucan Gübresi Veya Bitki Besini ürünleri siparişlerinizde kullanım oranları, kullanım alanları hakkında yetkili birimden her türlü destek alabilirsiniz. Müşterimizin ihtiyacına göre gübreleme programı da hazırlanmaktadır. Sipariş notu bölümünden taleplerinizi yetkili birime iletmeniz yeterli olacaktır.


Teslimat Süreci ;

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz ürünlere göre hazırlandıktan sonra ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır. Siparişler Mng Kargo Veya Sürat Kargo aracılığı ile adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Bu gönderim şeklinin dışında bir teslimat yöntemi firmamız tarafından kesinlikle uygulanmaz. Böylece oturduğunuz yerden verebileceğiniz siparişleriniz, dilediğiniz adrese kadar ücretsiz kargo ile teslim edilmiş olur.


Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler ;

§  Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; Firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.

§  Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. 

§  Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.

§  Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.