Menü
Menü
Filtre
Sepetiniz

Solucan Gübresi Isıl İşlem Makinesi

Solucan Gübresi Isıl İşlem Makinesi Nedir ve Neden İhtiyaç Vardır ? | Rivasol ®

√ 2015 Mart ayı Organik Gübre Yönetmeliğine göre Tarım Bakanlığı tarafından Kompost gübrelerin ısıl işlemden geçirilmesi istenmektedir. Bu doğrultuda Tepsili ısıl işlem makineleri kullanılmalıdır.

√ Tepsili Isıl işlemin amacı Tarım Bakanlığı tarafından istenmeyen bazı hastalık yapıcı (salmonella, antrax v.b.) bakterilerin nihai gübre içerisinde bulunmasını engellemek ya da istenen seviyeye indirmektir. Tepsili Isıl işlem makinelerini siz değerli müşterilerimize güvenle sunmaktayız.

√ Tepsili Isıl işlem makinesi kapasitesi en çok 500kg ürün ile sınırlıdır.

√ Tepsi içerisindeki delikler vasıtası ile Bakanlığın son yönetmeliği doğrultusunda en az 1 saat 70 oC üstünde gübreyi homojen bir şekilde ısıtarak ısıl işlem uygulamaktadır.
√ Tepsili Isıl işlem makinelerinde dikkat edilecek bir diğer önemli unsur ise gübreye uygulanan Isıl İşlemin kayıtlarının tutulmasıdır.

Solucan Gübresi Isıl İşlem Makinesi
Tepsi Tipi Isıl İşlem Makinası
Yeni Yerli Üretim Solucan Gübresi Isıl İşlem Makinası Ön Sipariş
Marka: Rivasol Model: H-RIVASOL-UE-044
Solucan Gübresi Üretiminin Olmazsa Olmazı Işıl İşlem Sistemi; √ TEPSİLİ ISIL İŞLEM MAKİNASI2015 Mart ayı Organik Gübre Yönetmeliğine göre Tarım Bakanlığı tarafından Kompost Gübrelerin ısıl işlemden geçirilmesi istenmektedir. Bu doğrultuda kuruluşumuz altında geliştirilen ve ..
94.400,00TRY
Vergiler Hariç:80.000,00TRY
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Ürünleri Filtrele