Rivasol ® Ailesi bu yıl 4. yılını kutluyor. Ülkemizin önemli topluluklarından biriyiz. Rivasol ® AilesiKırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ve Organik Katı Solucan Gübresi üretiminde öncü marka olmayı başarmış ve bu öncülüğü kendi Ar-Ge, pazarlama ve marka yaratma becerisiyle oluşturmuş.

Rivasol ® Ailesi 4 yılda kurumsallaşma anlamında da çok önemli bir mesafe kaydetmiştir.

Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir başarı için kurumsallaşmanın daha da önem kazandığı bir ekonomi ve iş ortamında çalışmalarını ödün vermeksizin sürdürmektedir.

Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir büyümesinin temelinde; 5 yıllık tecrübesi ve sektörel bilgi birikimi, kurumsal değerlerimiz üreticilere ve müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, ülkemizin her köşesine ulaşan güçlü satış ve dağıtım ağımız yer alıyor.

İnsanımıza Doğal ve Organik iyi bir yaşam, Üreticilerimize ülke ekonomisine ve topraklarımıza katkıda bulunma imkanı sunma idealiyle çalışıyoruz.

Türkiye’yi yurt dışında da temsil etmek misyonumuz.

Hepimiz, Türkiye’nin markaları olma yolunda markalarımızı ve işletmelerimizi daha güçlü noktalara taşımak için çalışıyoruz.

“ İnsan sağlığına ve insan yaşamına katkıda bulunan ürünler ve hizmetler için çalışmak en kıymetlisidir…”

Rivasol ® FİRMA YETKİLİSİ

Ziraat Müh. Havva ÇELİK