Enflasyonla Mücadele Kampanyası Hakkında

Enflasyonla Mücadele Kampanyası Hakkında

 

Enflasyonla Mücadele Kampanyası Hakkında

 

Değerli Müşterilerimiz,

 

09.10.2018 tarihinde, Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak tarafından açıklanan ve kamu öncülüğünde başlatılan "Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı" kapsamında Türkiye’nin Önde Gelen Organik Solucan Gübresi ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) Üreticisi olarak siz değerli müşterilerimize ve üreticilerimize ürünlerimizde 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olmak üzere %10 indirim uygulaması başlatılmıştır.
Türkiye ekonomisinin ve solucan gübresi sektörünün hak ettiği yere geleceğine olan inancımız tamdır.
"Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek veren firmaları https://enflasyonlamucadele.org.tr/destekleyenler adresine inceleyebilirsiniz.

 

Kampanyayı Nasıl Kullanırım?

"Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı" kapsamında yapılan %10 ek indirimden yaralanmak içinSepetim - Hediye çeki ”  bölümüneTÜRKİYEKAZANSINgirerek ek %10 indirimi aktif edebilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için info@rivasol.com.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.
Rivasol ® Ailesi

 

 

Hesabım Sayfanıza Gitmek İçin TIklayın!!

 

 

 

Etiketler: solucan gübresi, organik gübre üretimi, solucan gübresi üretimi, solucan gübresi nasıl üretilir, kırmızı solucan gübresi üretimi, eisenia foetida, rivasol, solucan satış, kırmızı kaliforniya solucanı, solucan gübresi faydaları, solucan fiyatları, sıvı solucan gübresi
Ekim 20, 2018
Listeye dön