Isıl İşlem Makinası | Rivasol ®

5,00
Para Puan : 34200
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺57.000,00  + KDV
İndirimli : ₺48.450,00  + KDV
KDV Dahil : ₺57.171,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺6.985,03 'den başlayan taksitlerle

2015 Mart ayı Organik Gübre Yönetmeliğine göre Tarım Bakanlığı tarafından Kompost gübrelerin ısıl işlemden geçirilmesi istenmektedir.

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 2015 Mart ayı Organik Gübre Yönetmeliğine göre Tarım Bakanlığı tarafından Kompost gübrelerin ısıl işlemden geçirilmesi istenmektedir. Bu doğrultuda Tepsili ısıl işlem makineleri kullanılmalıdır.

 Tepsili Isıl işlemin amacı Tarım Bakanlığı tarafından istenmeyen bazı hastalık yapıcı (salmonella, antrax v.b.) bakterilerin nihai gübre içerisinde bulunmasını engellemek ya da istenen seviyeye indirmektir. Tepsili Isıl işlem makinelerini siz değerli müşterilerimize güvenle sunmaktayız.

 Tepsili Isıl işlem makinesi kapasitesi en çok 500kg ürün ile sınırlıdır. Tepsi içerisindeki delikler vasıtası ile Bakanlığın son yönetmeliği doğrultusunda en az 1 saat 70 oC üstünde gübreyi homojen bir şekilde ısıtarak ısıl işlem uygulamaktadır. Tepsili Isıl işlem makinelerinde dikkat edilecek bir diğer önemli unsur ise gübreye uygulanan Isıl İşlemin kayıtlarının tutulmasıdır.

 Bunun için makinelerimizde entegre olarak bulunan kayıt cihazı kullanılmaktadır. Kayıt cihazlarını makinelerimize bağlayacağımız bir bilgisayar yardımı ile kolay bir şekilde kayıt tutabiliriz.

 Kullanımı basit ve hızlı olan makine sayesinde tesisin üretim hızını artırabilirsiniz. Uzmanlarımız ısıl işlem makinesinin kurulumu, kayıt düzeneğinin bağlanması ve sistemin bir bütün olarak çalıştırılması konularında her türlü hizmeti yerinde ve zamanında sunmaktadır. İlerleyen zamanlarda makinede oluşacak herhangi bir teknik sorunu gidermek için ayrıca yerinde hizmet sunan ekibimiz vardır.

 

 

Solucan Gübresi Bitkilerde Kullanım Miktarları Ve Öneriler

 

 

Kırmızı Kaliforniya Solucanı Biyolojisi Ve Karakteristiği

 

 

Ticari Solucan Gübresi Üretiminin Püf Noktaları

 

 

Solucan Gübresi Nedir Ve Nasıl Yapılır?

 

 

Solucan Gübresi Karlı Bir İş midir?

 

 

Solucan Gübresi Üretiminde Yol Haritası Nasıl Olmalı.

 

 

Rivasol ® Blog